Nowe czytniki kart pacjenta NFZ dla mMedica SCR3311

medkomp aktualnosci SCR3311Posiadamy w sprzedaży nowe czytniki kart pacjenta NFZ, mają wyjście USB, oraz jeden slot na kartę chipową (nie wymagają karty profesjonalisty). Więcej…

Drukarka laserowa do recept

medkomp aktualnosci HP P2055d

Drukarka znakomicie się sprawdzająca w zastosowaniu do wydruku recept.

Odznacza się ekonomicznym wydajnością tonerów i szybką pracą.

Więcej…

Poznaj MEDKOMP

Pod nazwą MEDKOMP działamy na rynku informatycznym od 2006 roku. Firma MEDKOMP od 2010 jest certyfikowanym Srebrnym Partnerem firmy ASSECO w zakresie instalowania, wdrażania, serwisowania oraz szkolenia końcowych użytkowników programu mMedica. Nasi klienci to głównie przychodnie, szpitale, gabinety lekarskie. Specjalizujemy się w instalacji i zarządzaniu systemami medycznymi, konfiguracją oprogramowanie takiego jak: MMEDICA, CDN OPTIMA, INSERT itd. na dowolnej platformie u użytkowników indywidualnych oraz w przychodniach, gabinetach i szpitalach. Prowadzimy doradztwo w zakresie wymagań sprzętowych i informatycznych dla konkretnych potrzeb Klienta. Wykonujemy również serwis programów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Dodatkowo zajmujemy się serwisem sprzętu i oprogramowania. Prowadzimy profesjonalne szkolenia (grupowe i indywidualne) pracowników z obsługi wszystkich modułów MMEDICA, obsługi komputera, pakietów biurowych i wielu innych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz współpracy z innymi firmami informatycznymi możemy również tworzyć oprogramowanie dedykowane dla indywidualnych potrzeb. Nasze usługi świadczymy na terenie województw: śląskiego, opolskiego i małopolskiego, jednakże oprogramowanie jesteśmy w stanie dostarczać na terenie całej Polski.

Asseco partner

 

Oferujemy:

• Kompleksowość - nie musisz już zatrudniać wiele osób do obsługi Twojej firmy. Zapewniamy szybką i pełną obsługę po korzystnych cenach

• Po wdrożeniu oprogramowania przeprowadzamy szkolenia pracowników. Wiemy jak trudne jest przejście na inny program oraz ile czasu trzeba aby opanować nowe elementy związane z obsługą. Z nami Twoi pracownicy będą się czuć bezpiecznie i komfortowo.

• Prowadzimy doradztwo w zakresie wymagań sprzętowych i informatycznych. Nie musisz już obawiać się, że Twój sprzęt komputerowy będzie "za dobry" lub "za słaby". Doradzając bierzemy pod uwagę tendencję rynku, producentów oprogramowania, itd. aby sprzęt raz kupiony wystarczył na lata.

• Archiwizację i kopie zapasowe niezbędnych elementów Twojego systemu. Z nami, po awarii, szybko będziesz mógł pracować dalej.

• Podejmujemy się najtrudniejszych zleceń

• Nie boimy się wyzwań